hakkımızda

Doğuş Askı, takım olma fikrini benimsemiş, şirket içi eğitimleri ile departmanlar arası tam uyumla çalışan, kalite sorumluluğunu içselleştirmiş kültürüyle ve sağlam kurumsal kimliği ile başarıya olan yolculuğunda emin adımlarla ilerlemektedir. Çevreye duyarlı ve sürdürülebilir üretimden taviz vermeden ihtiyaçlarınızı karşılamaya talibiz. 

Güvenilirlik

Güvenilirliğimiz, paydaşlarımıza ve iş ortaklarımıza verdiğimiz en önemli teminatımızdır

Başarıya İnanma

Her başarı 3 şeyle başlar; İnanmak, İnanmak, inanmak Hayal ederiz, inanırız, yaparız.

İnsana Değer Verme

Her yatırımızın başlangıç noktasında insana değer verme vardır. İnsan haklarını destekleriz ve bu hakların ihlallerini engelleriz. Ortak fayda sağlamak için çalışanlarımızın hedeflerini de bilerek çalışırız. İşe alım ve yerleştirmede ayrımcılık yapmayız

Eco concept: green tree growing out of a bulb.

Sürdürülebilirlik

Yaptığımız yatırımlarda, iyilik projelerimizde önceliğimiz sürdürülebilirliktir.

Paylaşarak Değer Katmak

Bilgi ve tecrübemizi paylaşırız Değer yaratan, değer katan organizasyonları toplumumuzun hizmetine sunarız.

Her Adımda Saygı

İşimizdeki her adımda bilgi ve tecrübeye sonsuz saygı Her çalışanımıza, paydaşımıza, iş ortağımıza, rakiplerimize, topluma ve çevreye saygı duyarız. İnsan haklarını destekleriz ve bu hakların ihlallerini engelleriz. Ortak fayda sağlamak için çalışanlarımızın hedeflerini de bilerek çalışırız. İşe alım ve yerleştirmede ayrımcılık yapmayız.

Şirketimiz 1999 yılında İstanbul Çağlayan’da kuruldu. 2006 yılında ürün çeşitliliğimizdeki zenginleşmenin yanında, pazar payımızdaki artışa daha etkin bir şekilde cevap verebilmek adına Bayrampaşa’daki fabrikamıza taşındık. Takip eden 10 yıllık süre zarfında müşteri taleplerimiz günden güne arttı. Bu artan taleplerle müşteri memnuniyetini karşılamak için maksimum ürün kalitesinde, en hızlı şekilde, en uygun hizmeti sunabilmek daha da önem kazandı. Bu sebeple 2017 yılının Ocak ayında üretime başlayacak şekilde dünya ve ticari partnerlerimizin standartlarına uygun 7,000 m2 alana kurulu Kırklareli fabrikamıza taşındık. Doğuş Askı üretim bandında 400’ün üzerinde askı modeli bulunmaktadır. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Ar-Ge çalışmaları yaparak model sayısını her geçen gün arttırmaktayız. Müşteri memnuniyetinin önemini ilke edinen Doğuş Askı, takım olma fikrini benimsemiş, şirket içi eğitimleri ile departmanlar arası tam uyumla çalışan, kalite sorumluluğunu içselleştirmiş kültürüyle ve sağlam kurumsal kimliği ile başarıya olan yolculuğunda emin adımlarla ilerlemektedir. Çevreye duyarlı ve sürdürülebilir üretimden taviz vermeden ihtiyaçlarınızı karşılamaya talibiz. Doğuş Askı, Kırklareli’deki dev üretim üssünde ayrıca gelişmiş bir Araştırma ve Geliştirme Merkezi’ne de sahiptir. Bu tesiste teknik ekibimiz, otomasyon robotlarına ve 3D baskı teknolojilerine yatırım yaparak tüm süreçlerde teknolojik gelişmelerden yararlanmak ve üretim maliyetimizi düşürmek, israfı ortadan kaldırmak ve verimliliği artırmak için trendleri takip etmek için yorulmadan çalışmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarınagöre; • 1 haftada 3 boyutlu çizimler, • Çizimler onaylandıktan sonra 1 hafta içinde 3 boyutlu yazdırılmış numuneler, • Sadece 3 haftada üretim kalitesi numuneleri hazırlayabilmekteyiz. Deneyimli tasarımcı ve mühendislerden oluşan teknik ekibimiz, şu anda sadece alışveriş yapanların perakende düzeyinde mağaza deneyimini iyileştirmek için değil, aynı zamanda perakendeci ortaklarımızın tedarikçilerinin tedarik zinciri düzeyinde karşılaştığı zorlukları da ele almak için çeşitli projeler üzerinde çalışıyor. Sektörümüzde Ar-Ge’ye en iyi yaklaşımın müşteri deneyimlerine ve ihtiyaçlarına odaklanmak olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda, gelecekteki askı tasarım projelerinde sizinle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz. Ocak 2021’e kadar Fas ve Bangladeş’te üretime başlamayı planlıyoruz. Bununlar birlikte, Almanya’nın Stuttgart kentinde, Avrupa’daki müşterilerimize daha küçük adetler için teslimat sağlamak amacıyla bir dağıtım merkezi kurduk ve merkezimiz faaliyetlerine başarıyla devam ediyor. Bu tesiste müşterilerimize aynı zamanda ayıklama/geri dönüşüm hizmeti de vermekteyiz.

Onaylı Olduğumuz Mağaza Zincirleri, Markalar ve Alım Grupları

DOĞAYA VE GERİ DÖNÜŞÜME ÖNEM VERİYORUZ